Zarządzanie wierzytelnościami i windykacja należności

Grupa Prawna Togatus oferuje szeroki wachlarz działań w zakresie zarządzania wierzytelnościami i windykacji należności. Specjalistyczna wiedza i doświadczenie naszych prawników pozwala na skuteczne zarządzanie płatnościami, uzyskanie odszkodowań, czy realizację wierzytelności. W zależności od Państwa problemu sprawą zajmie się prawnik doświadczony w zakresie wierzytelności, w tym z zakresu windykacji sądowej lub pozasądowej. Posiadamy konsultantów terenowych, którzy są w stanie przperowadzić terenowe działania tj. wywiad gospodarczy na temat danego podmiotu w zależności od potrzeba naszego Klienta.

Wszechstronna windykacja należności

Do tej pory udało nam się wykonać usługi windykacji należności z wielu różnych źródeł, np.:

  • cywilnych,
  • bankowych,
  • czynszowych,
  • podatkowych,
  • budżetowych,
  • i wielu innych.

Rozwiązujemy również spory z firmami zagranicznymi i osobami spoza terytorium RP.

Porady dla zadłużonych

W zakresie naszych usług jest również udzielanie porad prawnych osobom zadłużonym. W każdej sytuacji dokonamy wszelkich starań, by uzyskać pozytywne i najkorzystniejsze dla naszego klienta rozwiązanie sprawy. Osoby zainteresowane naszymi usługami windykacyjnymi zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia jednego z naszych biur. Posiadamy Kancelarie w całej Polsce (m.in. Olsztyn, Toruń, Szczecin).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Prawną Togatus Pro Bono w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Grupy Prawnej Togatus.

FreshMail.pl