Bartosz Staszewski | Grupa Prawna TOGATUS

Bartosz Staszewski

Stanowisko: Pełnomocnik Zarządu

E-mail: bartosz.staszewski@gptogatus.pl

Absolwent Politologii o specjalności społeczno-ustrojowej na wydziale Nauk Społecznych i Sztuki Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie.

Od najmłodszych lat interesował się ekonomią i przedsiębiorczością, uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach tematycznych (m.in. przygotowanych przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości „Junior Achievement Foundation” im. Stefana Batorego w Warszawie). Podczas studiów czynnie włączał się w inicjatywy rozwojowe i brał udział w międzynarodowych projektach (m.in.: „Agenci Rozwoju Lokalnego – nowe narzędzia i strategie rozwoju lokalnego w regionie Warmii i Mazur”) oraz warsztatach (m.in. pod kierownictwem Pani komisarz Elisabetta Degiampietro – przewodniczącej Komisji Europejskiej ds. Edukacji i Kultury).

Jest wieloletnim managerem z doświadczeniem korporacyjnym w branżach: Prawnej, IT, Farmaceutycznej. Współpracował m.in. z: Wolters Kluwer S.A., Asseco Poland S.A., Commarch S.A., Polska Grupa Farmaceutyczna S.A., Farmacol S.A., Neuca S.A., Polpharma S.A., ACP Pharma S.A.

Posiada bogate doświadczenie w procesach sprzedaży korporacyjnej oraz ponad 10-letnie doświadczenie związane z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej w nowoczesnej, sieciowej strukturze sprzedażowej. Jest skutecznym managerem i coachem wyróżniającym się niezwykle trafną intuicją biznesową oraz umiejętnościami w zarządzaniu zespołem. Interesuje się szeroko pojętą psychologią w biznesie ze szczególnym uwzględnieniem psychologii sprzedaży; w tym też kierunku nieustannie podnosi swoje kwalifikacje.