Proces Obsługi Klienta | Grupa Prawna TOGATUS

Proces Obsługi Klienta

Wybierz Sposób Obsługi

Jednorazowa Pomoc Prawna

 • 1

  Pierwsze Spotkanie

  Przygotuj się na spotkanie z prawnikiem Kancelarii – przypomnij sobie możliwie najwięcej szczegółów dotyczących sprawy oraz przygotuj wszelkie dokumenty dotyczące sprawy.

 • 2

  Wstępna analiza sprawy

  Kancelaria analizuje sprawę celem ustalenia czy są możliwości skutecznej pomocy prawnej. Po analizie Kancelaria przedstawi stanowisko w zakresie szans powodzenia danej sprawy, a także poinformuje, jeśli w ocenie prawników Kancelarii sprawa zdecydowanie zdana jest na niepowodzenie.

 • 3

  Przyjęcie sprawy do obsługi – zawarcie umowy

  Po analizie potrzeb wynikłych z analizy sprawy oraz oczekiwań Klienta Kancelaria przedstawi ofertę pomocy prawnej i jej warunki. Z reguły zasadnicze wynagrodzenie Kancelarii zależy od wyniku sprawy i płatne jest po zakończeniu sprawy.

 • 4

  Opracowanie strategii sprawy

  Prawnik Kancelarii prowadzący Klienta wraz z mecenasem zarządzającym właściwym obszarem praktyki kancelarii dla danej sprawy ustalają strategię dla sprawy. W przypadkach skomplikowanych zwoływane jest konsylium prawnicze.

 • 5

  Działania procesowe i poza procesowe

  Prawnik Kancelarii prowadzący sprawę, przy wsparciu prawnika zarządzającego właściwym obszarem praktyki kancelarii dla danej sprawy, podejmuje działania mające na celu realizację przyjętej strategii dla sprawy.

 • 6

  Zakończenie sprawy

  Podsumowanie i rozliczenie wynagrodzenia Kancelarii.

Stała Obsługa Prawna

 • 1

  Pierwsze spotkanie

  Przygotuj się na spotkanie z prawnikiem Kancelarii – zastanów się w jakim zakresie Twoja Firma/Instytucja wymaga pomocy prawnej.

 • 2

  Drugie spotkanie – zawarcie umowy

  Po analizie potrzeb wynikłych podczas pierwszego spotkania Kancelaria przedstawi ofertę pomocy prawnej i jej warunki.

 • 3

  Bieżąca obsługa prawna

  Kancelaria do bieżącej pomocy prawnej oddeleguje przypisanego do Klienta prawnika, który stale będzie świadczyć pomoc prawną, a w przypadku potrzeby do dyspozycji Klienta są wszyscy prawnicy Kancelarii.

Wyszliśmy z potrzeby Klienta i doświadczenia, że mała kancelaria prawna nie jest w stanie zagwarantować kompleksowej i skutecznej usługi prawnej. Postawiliśmy na specjalizację i efektywność, przez to spółka skupia w swoich wielu wyspecjalizowanych prawników, co daje możliwości wyposażenia Klienta w sprawdzoną i optymalną pomoc prawną. Aktualnie Spółka zatrudnia ponad 50 kompetentnych prawników będących w szczególności radcami prawnymi, adwokatami, doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, doktorami nauk prawnych, aplikantami radcowskimi i adwokackimi. Jesteśmy przodującym podmiotem w podejściu do sposobu świadczenia usług prawnych na terenie Polski. Współpracujemy z zagranicznymi kancelariami prawnymi, dzięki czemu zapewniamy naszym Klientom pomoc prawną poza granicami Rzeczpospolitej Polskiej.